PLATBA

1. Na dobierku – za tovar zaplatíte doručovateľskej službe GEIS pri prevzatí tovaru. Ako doklad o úhrade Vám slúži potvrdenie od dopravcu. Cena za dobierku je 1 euro. 
2. Kartou  online – Rýchla a bezpečná úhrada. Potrebujete kartu, ktorá umožňuje platby na internete (v prípade pochybností sa informujte u vašej banky). Po dokončení objednávky sa Vám zobrazí tlačidlo "Zaplatiť", vyberiete platbu kartou a budete presmerovaní na platobnú bránu 24-pay, kde budete vyzvaní k úhrade. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z vašeho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. 
3. Online platba cez internetové bankovníctvo – Rychlá a bezpečná úhrada. Po dokončení objednávky budete presmerovaný do internet bankingu banky, ktorú ste si zvolili. Všetky informácie ako číslo účtu, suma, VS budú predvyplnené, stačí sa prihlásiť a potvrdiť platbu. Hneď ako prijmeme potvrdenie o úhrade, tovar vyexpedujeme. 

Platba prostredníctvom platobnej brány 24-pay umožňuje rýchlu a bezpečnú platbu kartou (podpora 3D Secure bezpečnostných štandardov) a pohodlné bankové prevody do 9 najväčších bánk, vrátane platobnej možnosti VIAMO. Platobná brána 24-pay je regulovaná Národnou bankou Slovenska – číslo oprávnenia ODB-8835-5/2012. Po výbere platobnej možnosti je zákazník okamžite presmerovaný na stránku banky, kde realizuje platbu. Platba prostredníctvom platby kartou a okamžitých platieb prebehne okamžite a tovar je veľmi rýchlo možné expedovať zákazníkovi.

 

 

DOPRAVA

Všetky objednávky zadané pred 11:00 hod. v pracovných dňoch, ak je tovar skladom, budú vyexpedované ešte v ten istý deň.
Cena za dopravu je jednotná pre všetky zásielky: 4,20 eur za balík. 
Pri nákupe nad 50 eur máte u nás dopravu ZADARMO.

Vaša objednávka Vám bude zaslaná prostredníctvom kurierskej služby GEIS.